Tribün Kıbrıs


Bozkurt: Formaliteden çıkacak bir rakam ortaya koymak istedikBozkurt: Formaliteden çıkacak bir rakam ortaya koymak istedik
1.645 views
30 Kasım 2022 - 18:24

 

Koral Bozkurt “Formaliteden çıkacak bir rakam ortaya koymak istedik. Cazibeyi artırmak istedik. Arzumuz futbolun değer kazanmasıdır.” açıklamasını yaptı

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) ile Northernland arasında “Kıbrıs Kupası İsim Sponsorluğu” imza töreni gerçekleşti.

Sözleşme kapsamında Kıbrıs Kupası’nın adı 2022-2023 ve 2023-2024 Futbol Sezonları’nda “Northernland Kıbrıs Kupası” adıyla oynanacak. Northernland Yönetim Kurulu Başkanı Koral Bozkurt ise yaptığı açıklamada futbolun içerisinden geldiğini ve futbolun sıkıntılarını bildiklerini ifade etti.

Bozkurt, arzularının futbolun değer kazanması olduğunu kaydederken, “Formaliteden çıkacak bir rakam ortaya koymak istedik. Cazibeyi artırmak istedik. Dilerim bundan sonraki süreçte de daha fazla şirket girer ve açık artırma usulü ile kupanın isim hakları verilir.

Bizim derdimiz futbolun daha fazla değer kazanmasıdır. İnşallah bu rakamlar da artarak devam eder ve ülke gençliğine katkılarımız sürer.” dedi. Bozkurt son olarak kendilerine bu imkânı veren KTFF’ye de teşekkür etti.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.