Tribün Kıbrıs

Bölgelerdeki kulüpler de cimnastik salonunda

Bölgelerdeki kulüpler de cimnastik salonunda
238 views
12 Ocak 2021 - 17:34
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bölgelerdeki cimnastik kulüpleri de Dr Fazıl Küçük Cimnastik Salonunu kullanmaya başlarken, başkan Hasan Sapsızoğlu yaptığı açıklamada, “Çocuklarımızın ilerlediklerini gözlemlemek bizleri mutlu ederken, ayni mutluluğu salonumuza gelen çocuklarda ve hocalarında görmek mutluluğumuzu daha da artırıyor.” ifadelerini kullandı

KKTC Cimnastik Federasyonunun yenilenen Dr Fazıl Küçük Cimnastik Salonunun kullanımı yaygınlaşıyor.

Bölgelerdeki cimnastik kulüpleri de Dr Fazıl Küçük Cimnastik Salonunu kullanmaya başlarken, KKTC CimnastikFederasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

Bölge takımlarımız Dr Fazıl Küçük Cimnastik Salonumuzagelerek çocuklarımızın gelişimini artırmak adına salonumuzu kullanmaya başladılar. Hedeflerimizden biri olan bu durumun olması bizleri mutlu ediyor.

Güzelyurt bölgemizden Sergen Özbay hoca ve Mağusa Akdoğan bölgemizden de Bilgin Diker hocamız,çocuklarımızı Dr Fazıl Küçük Cimnastik Salonumuzla buluşturdu. Olimpik yer minderinin avantajları kullanarak zorluk derecesi yüksek hareketleri yapma fırsatı bulan çocuklarımızın mutluluklarını yüzlerinde gördük.

Her geçen gün çocuklarımızın daha da ileriye gittiklerini gözlemlemekteyiz. Bu durum bizleri mutlu ederken, ayni mutluluğu salonumuza gelen çocuklarda ve hocalarında görmek mutluluğumuzu daha da artırıyor.”


SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.