Tribün KıbrısBeşerler: Kuruluş belgelerini kaymakamlığa ben teslim ettimBeşerler: Kuruluş belgelerini kaymakamlığa ben teslim ettim
141 views
24 Kasım 2023 - 14:52

 

 

BRT 1’de her Perşembe akşamı ekrana gelen “Potanın Nabzı” programının konuğu Kıbrıs Türk Basketbol Kulüpler Birliği Başkanı Tahir Soyer oldu.

Programa Ada Spor Kulübü Başkanı Ercan Beşerler de telefonla katıldı. Tahir Soyer, geçtiğimiz haftaki programda Birlik için ‘İllegal Yapı’ değerlendirmesinde bulunan Basketbol Federasyonu Başkanı Orhun Mevlit’i yanıtladı.

Soyer: Kuruluş belgeleri 13 Kasım’da verildi

Kulüpler Birliği’ni oluşturan 9 kulübün imzasına taşıyan ve Kaymakamlığa verilen belgeleri beraberinde getiren Soyer, kuruluş belgelerinin 13 Kasım’da Lefkoşa Kaymakamlığı’na verildiğini açıkladı.

Tahir Soyer, Birliğin, kulüpler adına federasyona sunmak istediği 6 maddelik taleplerin Federasyon tarafından kabul görmemesini de eleştirdi.

Beşerler: Hedef basketbolu hasta yatağından kaldırmak

Programa telefonla katılan Ada Spor Kulübü Başkanı Ercan Beşerler ise birliğin kuruluşuyla alakalı belgelerin bizzat kendisi tarafından Lefkoşa Kaymakamlığı’na teslim edildiğine vurgu yaptı.

Basketbol Kulüpler Birliği kurucularından Ercan Beşerler, “Hedefimiz basketbolu hasta yatağından kaldırmaktır” ifadelerini de kullandı.

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.