Tribün Kıbrıs
Benter: Türkiye’de ve Avrupa’da şampiyonluklar yaşayacağız
Benter: Türkiye’de ve Avrupa’da şampiyonluklar yaşayacağız
297 views
04 Aralık 2021 - 10:06

 

 

İbrahim Benter “Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile Vakıflar olarak çok güzel projeler yapacağız. Hedefleri yüksek tutup ülkede, Türkiye’de ve Avrupa’da şampiyonluklar yaşayacağız.” açıklamasını yaptı

KKTC Engelliler Spor Federasyonuna bağlı Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın tüm faaliyetleri ile ilgili harcamaların Vakıflar İdaresi tarafından karşılanmasına ilişkin protokol imzalandı.
Vakıflar İdaresi Genel Müdürü İbrahim Benter imza törteninde yaptığı konuşmada, zaten çok başarılı olan Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile Vakıflar olarak çok güzel projeler yapacaklarını, hedeflerini yüksek tutup ülkede, Türkiye’de ve Avrupa’da beraber şampiyonluklar yaşayacaklarını belirtti.
Katkı koyan Bakan Sunat Atun’a ve onay veren Yönetim Kuruluna teşekkürlerini ileten Benter, “Vakıflarda çalışan 7 engelli çalışanımız vardır ve bu çalışanların yıllar içindeki performanslarına bakıldığında gördük ki bu personellerimiz fırsat verildiği zaman verilen görevleri en yüksek performans seviyesinde yerine getirebiliyorlar” ifadelerini kullandı.
İbrahim Benter son olarak, Engelliler Dayanışma Derneği Başkanının İdare’yi ziyaret ettiğini ve orada verdikleri mesajın “Birlik olursak, çok çalışırsak başaramayacağımız iş yoktur”

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.