Tribün Kıbrıs
Bekiroğluları’na güven tam
Bekiroğluları’na güven tam
542 views
28 Şubat 2022 - 15:19

 

 

Masa Tenisi Federasyonu başkanlığına tek aday olan Mustafa Bekiroğluları oybirliği ile yeniden başkan seçildikten sonar yaptığı açıklamada, federasyonun en büyük projesi olan otel ve yeni federasyon tesislerinin inşaatına başlamak için kısa sürede imzaların atılacağını söyledi

 

Masa Tenisi Federasyonu olağan genel kurulunda Mustafa Bekiroğluları yeniden başkanlığa getirildi.

Masa Tenisi Federasyonu toplantı salonunda gerçekleştirilen olağan genel kurula 10 kulübün 9’u katılarak oy kullandı. Genel kurulda faaliyet ve mali raporların okunarak oy birliği ile onaylanmasının ardından başkanlık seçimi gerçekleştirildi.

Başkanlık için tek adaylık başvurusu yapan Mustafa Bekiroğluları üye kulüplerin onayını alarak oybirliği ile yeniden başkanlığa getirildi.

Mustafa Bekiroğluları genel kurul sonrasında yaptığı açıklamada önlerinde yapacak çok iş olduğunu belirterek seçim yasaklarının da bitmesi ve yeni hükümetin kurulması ile birlikte federasyonun en büyük projesi olan otel ve yeni federasyon tesislerinin inşaatına başlamak için kısa sürede imzaların atılacağını kaydetti.

Bekiroğluları ülkede masa tenisi sporunun yagın hale gelmesi için de birtakım projeleri olduğunu ve bunu da peyder pey hayata geçireceklerini kaydetti.

 
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.