Tribün Kıbrıs

Bayraktar: Olumsuz etkileniyoruz

Bayraktar: Olumsuz etkileniyoruz
221 views
18 Ekim 2020 - 21:57
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 

Yenicami A takımı hazırlıklarını yaptığı çalışmalarla sürdürürken Özgü Bayraktar, “Tarihin belirgin olmamasından olumsuz etkileniyoruz. Tarihin açıklanması ile çalışmalara hız verip Süper Kupa’ya en iyi şekilde hazırlanacağız.” açıklamasını yaptı

 

Yeni sezon takvimi henüz netlik kazanmamasına karşılık Yenicami A takımı hazırlıklarını yaptığı çalışmalarla sürdürüyor.

Cumartesi günü Göçmenköy antrenman sahasında sabah yapılan çalışmanın ardından moral ve motivasyonu arttırıcı olarak takım için pide partisi düzenlendi.

Değerlendirmelerde bulunan takımın teknik sorumlusu Özgü Bayraktar, müsabaka tarihinin belirgin olmamasının kendilerini ve oyuncuları olumsuz etkilediğini, ancak futbola en erken zamanda geri dönüleceğine inançlarının tam olduğunu söyledi.

“Ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu Covid-19 hastalığının yansımalarını hissetmeye devam ettiğimiz şu günlerde futbolun bizler için ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladık” şeklinde konuşan Bayraktar, “Özellikle müsabaka tarihinin belirgin olmayışı hem bizleri hem de oyuncularımızı olumsuz etkilemektedir. Futbola en erken zamanda geri döneceğimize inancımız tamdır.

Federasyon başkanı Sayın Sertoğlu futbol oynanabilmesi için tüm olanakları seferber ettiğinin bilincindeyiz” dedi. Yapılan çalışmaların oyuncuların kilo almalarını engelleyici antrenmanlar olduğunu belirten Özgü Bayraktar, “Henüz maç yapacak seviyede olmayan takımımız müsabaka tarihinin açıklanması ile çalışmalara hız verip Süper Kupa’ya en iyi şekilde hazırlanacaktır” şeklinde konuştu.


SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.