Tribün Kıbrıs
Balkan şampiyonu, Merve’den siyasilere tepki
Balkan şampiyonu, Merve’den siyasilere tepki
341 views
26 Haziran 2022 - 22:07

 

 

Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası‘nda partneri Bahanur Gökalp ile şampiyon olan Merve Çelebi, siyasilere ve yetkililere tepki göstererek “Evladımız, diye başlayan o kutlama yazılarınızın hiç birini kabul etmiyorum. Başarım sizlerin asla değildir. Beni gönülden destekleyenlerindir.” açıklamasını yaptı

 

Balıkesir‘de düzenlenen Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası‘nda partneri Bahanur Gökalp ile şampiyon olan Kıbrıslıtürk sporcu Merve Çelebi, “Evladımız diye başlayan o kutlama yazılarınızın hiç birini kabul etmiyorum” dedi

Balıkesir’deki şampiyonada partneri Bahanur Gökalp ile Kosovalı rakiplerini 21 – 14 ve 21 – 17’lik setlerle 2 – 0 mağlup ederek şampiyon olan Kıbrıslıtürk sporcu Merve Çelebi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında, siyasilere ve yetkililere tepki göstererek bu başarının kendisinin, ailesinin, akademideki çocuklarının, dostlarının, partnerinin, üstünde emeği olan antrenörlerinin, sevenlerinin ve hiç tanımasa da kendisini hep destekleyen gönül bağı olan halkının olduğunu belirtti.

Merve Çelebi, “Başarım devletimizin koltuklarında oturan, her başarımda danışmanlarının yazdığı kutlama mesajlarını yayınlayan, vaatler veren ve hiçbir sözünü tutmayan, beni yalnız bırakan sizlerin asla değildir. O yüzden evladımız diye başlayan o kutlama yazılarınızın hiç birini kabul etmiyorum. O yüzden benim başarımdan kendinize rica ederim pay çıkarmayın.

Ben bu halkın evladıyım. Beni gönülden destekleyen tanıdığım ve çoğunu tanımadığım herkese çok teşekkür ederim. İnsan isteyince her şeye rağmen başarılı olabilir. Umarım sevginize layık olmaya devam ederim, çok teşekkür ederim” dedi.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.