Tribün KıbrısAyhan teşekkür ettiAyhan teşekkür etti
972 views
15 Şubat 2022 - 16:06

 

 

Bahadır Ayhan, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Kupası sonrasında açıklamalarda bulunarak organizasyona emeği geçenlere teşekkür etti

 

Hentbol Federasyonu başkanı Bahadır Ayhan, yabancı konukların da izlediği Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Kupası sonrasında açıklamalarda bulundu.

Organizasyona emeği geçenlere teşekkür eden Bahadır Ayhan’ın açıklamaları şöyle:

“Geleneksel olarak düzenlediğimiz ve her geçen yıl çıtayı daha da yükselttiğimiz Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Kupası organizasyonumuzu bu yılda tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu organizasyonu yapmamıza vesile olan Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği başkanı Sayın Burhan Gürkan’a öncelikle teşekkür etmek isterim. Organizasyonumuza anlam katan, her zaman yanımızda olduğunu güzel düşünceleriyle belirten, Türkiye Hentbol Federasyonu başkanım sayın Uğur Kılıç ve yönetim kurulu üyesi sayın Altay Atlı’ya teşekkür ederim. İlk defa adamıza gelen, maruz kaldığımız spor ambargoları nedeniyle yaşadığımız sıkıntıları yakından gören Kosova Hentbol Federasyonu başkanım sayın Eugen Saraçini, genel sekreter sayın Izet Gjinovci, asbaşkan sayın Edin Kolgeci, Prizren Spor müdürü sayın Şaban Papiç ve Prizren Kulüp Başkanı sayın Süreyya Salçini’ye teşekkürlerimi sunarım. Daha önce olduğu bizi yine yalnız bırakmayan desteğini her zaman vurgulayan Bosna Hersek Hentbol Federasyonu Boşnak başkanım sayın Mensur Sinanoviç ve Salih Dizdaroviç’e şükranlarımı sunarım. Hakemlerimizin eğitimleri için bizi kırmayıp yanımızda olan ve olmaya devam edeceğini büyük bir içtenlikle vurgulayan Türkiye Hentbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu başkanım sayın Hakan Küçükyılmaz, MHK üyesi sayın Ayberk Dilmen ve A klasman hakemlerimizden sayın Hasan Kılıç, sayın Özdemir Kaan Çınar’a teşekkür ederim.

Turnuvada centilmenlik ve arkadaşlık ruhunu kaybetmeden bizlere keyifli maçlar izleme fırsatı veren, Gençlik Gücü, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Doğu Akdeniz Üniversitesi, Şahlan, Digem, Ozanköy, Alayköy Belediyesi, Levent, Mağusa Gençlik Derneği kulüplerimize, sporcu ve antrenörlerimize teşekkür ederim.

Ve son olarak organizasyonda görev alan yönetici, hakem, masa hakemi, gözlemci, istatistik hakemlerime çok teşekkür ederim. Hentbol sizlerle daha da güzeldir.”

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.