Tribün Kıbrıs




Aydın: Aslolan Doğan’dır




Aydın: Aslolan Doğan’dır
396 views
23 Haziran 2022 - 12:52

Doğan Türk Birliği kaptanı Aydın Angın, futbolu bırakma kararından vazgeçti. Aslolan Doğan Türk Birliği’dir diyen Aydın Angın’ın açıklaması şöyle:

“Geçtiğimiz sezon sonunda Başkanımız Bayar Piskobulu’ya ve teknik direktörümüz Caner Oshan’a mental anlamda yorulduğumu ve artık futbolu bırakma isteğimi belirtmiştim. Geldiğimiz noktada kulubün yeniden yapılanmaya girdiğini ve kulübün bu süreçte bana ihtiyacı olduğunu hem başkanımız Bayar Piskobulu hem de yeni teknik direktörümüz Turan Altay geçtiğimiz günlerde bana bildirdi.

Ben de 7 yaşımda kulübün kapısından içeri girdiğim günden itibaren aralıksız 27 sene bu forma altında gururla ter döktüğüm takımıma yardımcı olmak amacı ile devam etme kararı aldım. Söz konusu Doğan Türk Birliği Spor Kulübünün menfaatleri olduğu sürece ben Aydın Aygın olarak bu camia için elimden geleni yapmaya her zamanki gibi devam edeceğim.

15 yıl boyunca teknik direktörlüğümü yapan sevgili Caner Oshan hocama ayrıca teşekkür eder kariyerinin devamında başarılar dilerim. Her zaman aslolan Doğan’dır. Oyna Doğan”








SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.