Tribün Kıbrıs

Atlar engelleri atladı

Atlar engelleri atladı
127 views
07 Aralık 2020 - 23:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 

KKTC Binicilik Federasyonu, 6. Ayak Engel Atlama Müsabakası, 5-6 Aralık 2020

tarihlerinde, Aner Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleşti.

Birinci gün sonuçları şöyle oldu:

70 cm X pole kategorisi

Kulüp Binici At

  1. Royal Atlı Spor Kulübü Asya Altıngüneş Şayan
  2. Tunaç Atlı Spor Kulübü Nerin Batıbeniz Jack
  3. Royal Atlı Spor Kulübü Bulut Mirka Asya

70 cm kategorisin

5-12 yaş kategorisi

Kulüp Binici At

  1. Tunaç Atlı Spor Kulübü Nerin Batıbeniz Jack
  2. Royal Atlı Spor Kulübü Bulut Mirka Asya
  3. Tunaç Atlı Spor Kulübü Nerin Batıbeniz Zagor

12-14 yaş kategorisi

Kulüp Binici At

  1. Tunaç Atlı Spor Kulübü Batuhan Özbek Ringo
  2. Tunaç Atlı Spor Kulübü Juliet Öğün Queen
  3. Ferdi Talese Floyd Mr X

90 cm kategorisi

12-14 yaş kategorisi

Kulüp Binici At

  1. Royal Atlı Spor Kulübü Ali Toruntay Sydney
  2. Ferdi Evan Appleton Jocker
  3. Ferdi Evan Appleton Jackson

15-18 yaş kategorisi

Kulüp Binici At

  1. Aner Atlı Spor Kulübü Defne Çobanoğlu Stapillion
  2. Terzioğlu Atlı Spor Kulübü Leyla Gökaşan Wulensa
  3. Aner Atlı Spor Kulübü Melisa Yergin Arseniyos

18 yaş üzeri kategorisi

Kulüp Binici At

  1. Royal Atlı Spor Kulübü Karem Ben Guima Artist
  2. Aner Atlı Spor Kulübü Fergül Karakartal Çakır Wulensa
  3. Royal Atlı Spor Kulübü Karem Ben Guima Annie

Genel Klasman

Kulüp Binici At

  1. Royal Atlı Spor Kulübü Karem Ben Guima Artist
  2. Aner Atlı Spor Kulübü Defne Çobanoğlu Stapillion
  3. Aner Atlı Spor Kulübü Fergül Karakartal Çakır

İkinci gün sonuçları şöyle oldu:

80 cm kategorisi

5-12 yaş kategorisi

Kulüp Binici At

  1. Tunaç Atlı Spor Kulübü Nerin Batıbeniz Zorba
  2. Tunaç Atlı Spor Kulübü Nerin Batıbeniz Jack
  3. Tunaç Atlı Spor Kulübü Nerin Batıbeniz Zagor

12-14 yaş kategorisi

Kulüp Binici At

  1. Tunaç Atlı Spor Kulübü Batuhan Özbek Ringo
  2. Tunaç Atlı Spor Kulübü Juliet Öğün Queen

15-18 yaş kategorisi

Kulüp Binici At

  1. Aner Atlı Spor Kulübü Nurten Paralik Hunter
  2. Aner Atlı Spor Kulübü Nurten Paralik Sinclair
  3. Aner Atlı Spor Kulübü Türkay Gökhan Mr Marley

18 yaş üzeri kategorisi

Kulüp Binici At

  1. Aner Atlı Spor Kulübü Fevzi Kızılkılınç Çakır
  2. Kıbrıs Atlı Spor Kulübü Tuğberk Eskimuhtaroğlu Secret
  3. Aner Atlı Spor Kulübü Meliz Deral Betty

100 cm kategorisi

15-18 yaş kategorisi

Kulüp Binici At

  1. Terzioğlu Atlı Spor Kulübü Leyla Gökaşan Wulensa
  2. Aner Atlı Spor Kulübü DefneÇobanoğlu Stapillion
  3. Aner Atlı Spor Kulübü Serkan Efe Ünal Hunter

18 yaş üzeri kategorisinde

Kulüp Binici At

  1. Royal Atlı Spor Kulübü Karem Ben Guima Annie
  2. Aner Atlı Spor Kulübü Fergül Karakartal Çakır
  3. Beşok Atlı Spor Kulübü Kemal Lord Nadarena

Genel Klasman

Kulüp Binici At

  1. Terzioğlu Atlı Spor Kulübü Leyla Gökaşan Wulensa
  2. Royal Atlı Spor Kulübü Karem Ben Guima Annie
  3. Aner Atlı Spor Kulübü Fergül Karakartal Çakır

120 cm kategorisi

18 yaş üzeri kategorisi

Kulüp Binici At

  1. Royal Atlı Spor Kulübü Karem Ben Guima Annie

Genel Klasman

Kulüp Binici At

  1. Royal Atlı Spor Kulübü Karem Ben Guima Annie





GÜNLÜK HABER AKIŞI
İncirli, Birinci Ligi sevdi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Vasilya’dan çıkış yok
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Mesarya’nın tarihi zaferi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Esentepe, Elye’de esti
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dörtyol devire devire gidiyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Dumlupınar evinde mutlu
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Göçmen sonunu getiriyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Önemli olan KAZANMAK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Cihangir, Mishali ile yürüyor
SON DAKİKA HABERLERİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.