Tribün KıbrısAtıcılık Federasyonu’ndan, İngiltere açılımıAtıcılık Federasyonu’ndan, İngiltere açılımı
360 views
26 Mart 2022 - 0:58

 

 

Atıcılık Federasyonu, İngiltere ile karşılıklı faaliyetler çerçevesinde 2022 Ekim ayında North Cyprus Grand Prix Kupası’nı gerçekleştirecek. Ayrıca yıl içerisinde İngiltere’de şampiyonaya katılım amacıyla çalışmalar başlattı

 

Mehmet Paralik başkanlığındaki Atıcılık Federasyonu, İngiltere ile karşılıklı faaliyetler gerçekleştirme konusunda adımlar attı.

Konu ile ilgili olarak Atıcılık Federasyonundan şu açıklama yapıldı:

“Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Atıcılık Federasyonu, ülkemiz sporuna 6 Olimpik ve 7 Uluslararası atıcılık disiplinlerinde önemli katkı sağlıyor.

Yurtdışı temaslarında başta Türkiye olmak üzere 3. ülkelerde elde edilen başarılarla da ülkemizin tanıtımına destek olunmaktadır. KKTC Atıcılık Federasyonu yurtdışı temaslarında önemli bir adım atmış bulunmaktadır. Birleşik Krallık British Shooting Federation İngiltere Plak Atışları (Trap-Skeet-Sporting) Resmi Merkezi CPSA’ya üyeliğini “TRNC Shooting Federation” ünvanı ile sağladı.

KKTC Atıcılık Federasyonu, İngiltere ile karşılıklı faaliyetler çerçevesinde 2022 yılı faaliyet programına Ekim ayı içerisinde North Cyprus Grand Prix Kupası’nı ekledi. Ayrıca yıl içerisinde İngiltere’de katılım yapılacak şampiyona amacıyla çalışmalar yürütülmektedir.

KKTC Atıcılık Federasyonunun İngiltere ile gerçekleştireceği sportif temaslar ülkemizin tanıtımına da önemli destek sağlayacak.”

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.