Tribün Kıbrıs
Ataman: Şampiyonluk, emeğin – alın terinin karşılığıdır
Ataman: Şampiyonluk, emeğin – alın terinin karşılığıdır
227 views
23 Haziran 2022 - 10:01

 

 

Kemal Ataman, “Süper bir final serisi sonunda sezon şampiyonluğu kupası bizim oldu. Emeğin, alın terinin karşılığı budur.” açıklamasını yaptı

 

Basketbol Federasyonu tarafından organize edilen Prolig’de Girne Amerikan Üniversitesi’ni final serisinde 3 – 1 mağlup eden Koopspor, şampiyon olmuştu.

Koopbank Genel Müdürü Kemal Ataman Koopspor’un şampiyon olmasından sonra bir açıklama yayınlayarak, takımını kutladı. Kemal Ataman’ın açıklaması şöyle:

“Süper bir final serisi sonunda sezon şampiyonluğu kupası bizim oldu. Her biri yıldız olan takımımın oyuncularını, koç Emrah Guven’i, teknik ekibini ve başkan Talat Yalkut’u kutlarım. Emeğin, alın terinin karşılığı budur.

Tabii ki sezon boyunca takımlarını devamlı destekleyen taraftarımıza da en büyük teşekkürü borçluyuz.

Koopspor bünyesinde Pro, U20, U17, U15 ve U13 seviyesindeki takımlarda 50’nin üzerinde oyuncumuz var. Koopbank olarak ülkemizde basketbola ve sporcuya katkımız ve desteğimiz 30 yılı aşkın süredir devam etmektedir.

Biz yaptığımız işten heyecan duyuyoruz. Bizi izleyenlere, taraftarımıza, Kooperatife gönül bağı olanlara bu sezon Pro seviyesinde bugünkü ile birlikte 3 kupa hediye ettik. Dahası U20 ve U15’de de gençlerimiz şampiyon oldu.

Bunca senedir bizi izleyenlere keyif ve heyecan verdiğimize inanarak, gelecek sezon rekabetin daha üst seviyede olmasını ve o eski günlerin atmosferinin tekrar yaşanmasını dilerim.”
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.