Tribün KıbrısAres sporcularına teknoloji desteğiAres sporcularına teknoloji desteği
434 views
09 Mart 2022 - 7:57

 

 

Ares Spor Kulübümüz ile teknoloji alanında ülkemizde faaliyet gösteren firmalardan olan Airtech Ltd ve TPS Ltd, sponsorluk anlaşması imzaladı.

Yüzme, bisiklet, koşu ve triatlon branşlarında faaliyet gösteren ve yaptığı organizasyonlarla isminden başarı ile söz ettiren Ares Spor Kulübümüz bünyesinde bulunan lisanslı tüm sporculara Airtech ve TPS Ltd özel kampanya uygulayacak.

Yapılan anlaşmada Airtech Ltd & TPS Limited tarafından ülkemize getirilen Garmin marka saat, nabız bandı, bisiklet aksesuarları, Tacx marka salon antrenman ürünlerinden Ares sporcuları özel indirimli fiyatlar ile faydalanabilecek.

Airtech Ltd.Direktörü Hasan Çerkez ile Ares Spor Kulübü Başkanı Ahmet Özsoy tarafından önceki gün imzalanan anlaşma ile Ares Spor Kulübü bünyesinde lisanslı 75 sporcu özel indirimlerden yararlanabilecek.

Yapılan işbirliği anlaşması imza töreninde Airtech Ltd.Direktörü Hasan Çerkez’e, TPS Limited Direktörü Mustafa Pit ve Airtech Ltd.Genel Müdürü Serkan Alicik de eşlik etti. ARES Kulübü adına ise başkan Ahmet Özsoy ile birlikte baş antrenör Hüseyin Arhan ve sporculardan Görkem Bulunç sözleşme imza töreninde hazır bulundu.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.