Tribün Kıbrıs
Amaçları ülke sporuna daha fazla katkı
Amaçları ülke sporuna daha fazla katkı
237 views
01 Nisan 2022 - 16:41

 

 

Atletizm ile Cimnastik Federasyonları, ülke sporuna daha fazla katkı sağlamayı amacıyla işbirliği protokolüne imza atma yönünde görüş birliğine vardılar

 

KKTC Atletizm Federasyonu Başkanı Ferhat Sakallı ile Cimnastik Federasyonu Başkanı Hasan Sapsızoğlu ülke sporuna başarılı sporcular kazandırma adına bir toplantı gerçekleştirerek görüş alış verişinde bulundu.

Federasyonun tadil edilerek yeniden kapılarını açtığı fintess salonunda gerçekleşen görüşmede iki federasyon, çalışmaları detaylandırarak ilerleyen günlerde işbirliği protokolüne imza atma yönünde görüş birliğine vardı.

Spor branşlarının temeli olan atletizm ve cimnastikte yapılacak işbirliği çerçevesinde gelişim gösteren sporcuların yeteneklerine göre diğer spor branşlarına yönlendirilmesi amaçlanıyor. Her iki branşta yakalanacak ivmenin diğer branşlara da olumlu yansıyacağını düşünen Ferhat Sakallı ve Hasan Sapsızoğlu, proje bazlı bilimsel veriler ışığında yapılacak çalışmalara son halini vererek işbirliği protokolüne imza atıp, ülke sporuna daha fazla katkı sağlamayı amaçladıklarını ifade etti.
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.