Tribün Kıbrıs
Alara, Avrupa Şampiyonluğu kupasını Sütçü’ye götürdü
Alara, Avrupa Şampiyonluğu kupasını Sütçü’ye götürdü
76 views
18 Mayıs 2024 - 8:31

 

 

Başbakanlık Spor Dairesi Müdürü Mustafa Sütçü, KKTC Bilardo Federayonu başkanı ve yönetim kurulunu kabul etti.

Ziyaretde Bilardo Federasyon Başkanı Levent Erboy, As Başkan Togay Tantura, Dış İlişkiler Sorumlusu Zafer Burcu, ayrıca Kuzey Kıbırs Bilardo Federsyonu başarılı sporcusu Alara Gafari de kabulde hazır bulundu.

Slovenya’da düzenlenen 2023 Avrupa Gençler Bilardo Şampiyonası’nda 8 top disiplininde Avrupa Şampiyonu olan Alara Gafari, elde ettiği başarıdan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

Başbakanlık Spor Dairesi Müdürü Mustafa Sütçü ise Alara Gafari’yi tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Genç sporcuya akademik ve spor hayatında da başarılar dileyen Sütçü, ülkemiz adına kazanılan bu başarının önemine değindi.

Avrupa’da şampiyonluk kürsüsünde Kuzey Kıbrıs adı ile yer almanın büyük bir başarı olduğunu söyleyen Sütçü başarılı gençlere her zaman destek olacaklarını, Başbakanımız Ünal Üstel’in de Alara’ya başarısından dolayı ödül vereceğini de sözlerine ekledi.

Alara ülkemizin gurur kaynağı

Kuzey Kıbırs Bilardo Federasyon Başkanı Levent Erboy ise genç ve başarılı sporcu Alara Gafari’yi tebrik ederek, yeni nesile güzel örnek olacağını, ileride daha güzel başarılar elde edebilecek yetenekte olduğunu söyledi.

Erboy, elde ettiği başarı ile “Alara” ülkemizin gurur kaynağı olduğuna vurgu yaparak İrmar market direktörleri Cahit Göçen ve İrfan Göçen’e bilardo sporuna yaptıkları katkıdan dolayı teşekkür etti.

Erboy, İR-MAR Bilardo ligi’nin ilk yarısının başladığını ve sporcuların centilmenlik çerçevesinde mücadele ettiğini de sözlerine ekledi


GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaptan, MTG’den ayrılıyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
U14 Ligi’nde sonuçlar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BTM 2. Ligde sonuçlar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
GG’de çifte kutlama
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ŞAMPİYON LEVENT
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Emre Kaplan, Türkiye 5.si
SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.