Tribün Kıbrıs


Akçay’daki salon, ikinci büyük salon olacakAkçay’daki salon, ikinci büyük salon olacak
147 views
04 Aralık 2022 - 9:56

 

 

Güzelyurt bölgesine hizmet edecek olan Birkan Uzun Cimnastik Salonunun yapımına başlandı. Akçay’daki salon, ikinci büyük cimnastik salonu olacak

 

KKTC Cimnastik Federasyonu ile Akçay Muhtarlığı işbirliği içerisinde Güzelyurt bölgesine hizmet edecek olan Birkan Uzun Cimnastik Salonunun tadil edilip, yapılmasına başlandı.

Kooperatif Merkez Bankası tarafından KKTC Cimnastik Federasyonu ile Akçay Muhtarlığı’nın kullanımına verilen salonun tadil edilmesine başlanması ile ilgili Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu şu açıklamayı yaptı:

“Birkan Uzun Cimnastik Salonumuzun tadil edilmesine başladık. 30 ×15 = 450 metre karelik müthiş bir cimnastik salonumuzu çocuklarımızın hizmetine sunacağız. Böylelikle çocuklarımıza hak ettiği ortamı hep birlikte yaratacağız.

Lefkoşa’daki Cimnastik Federasyonu binamız olan Dr Küçük Cimnastik Salonumuzdan sonra en büyük cimnastik salonumuz olacak olan salonumuzu yaratacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu güzelliğin oluşmasına destek verebilecek herkesi yanımızda görmek istiyoruz.”

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.