Tribün KıbrısAEK yönetimi, sahaya girenlerin, stada girişlerini yasakladıAEK yönetimi, sahaya girenlerin, stada girişlerini yasakladı
405 views
15 Ekim 2022 - 19:03

 

 

AEK Larnaka yönetimi, Fenerbahçe karşılaşmasının sonunda sahaya giren ve olay çıkartmaya çalışan AEK Larnaka taraftarlarının, AEK Arena’ya girişini yasakladı

 

Avrupa Liginde geçtiğimiz akşam oynanan AEK Larnaka – Fenerbahçe karşılaşmasının sonunda sahaya giren ve olay çıkartmaya çalışan AEK Larnaka taraftarları hakkında AEK Larnaka yönetimi bir duyuru yayınlayarak, bu taraftarların AEK Arena’ya girişlerinin yasaklandığını duyurdu.

AEK Larnaka yönetimi, şiddete karşı sıfır tolerans göstereceklerini ve olayları çıkartan taraftarların stada girmesinin yasaklandığını ifade eden açıklaması şöyle:

“Şiddete toleransımız sıfırdır. Fenerbahçe’ye karşı oynanan maçın sonunda yaşadığımız sebepsiz olaylar bizde büyük üzüntü, öfke ve kaygıya neden oldu.

Yönetim kurulu olarak, olayları çıkaranları tespit etmek amacıyla stadyumun kapalı devre kamera kayıtlarının dikkatle izlenmesi ve herhangi bir şekilde olaylara karışmış kişilerin AEK Arena’ya girişinin yasaklanması talimatını verdik.

Şiddete ve kabadayılığa onaylamamız mümkün değildir. Bu kulübün temsil ettiği sporun ilkelerine her şekilde sahip çıkacağız.”

 

Foto: Fotoevliya

 

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.